GAMMA LOGISTICS


ADAM KRAMARSKI

GIEŁDY TRANSPORTOWE


TIMOCOM - 83419
TRANS.EU - 78079

O firmie

Firma GAMMA LOGISTICS została założona w 2006 roku i od tego czasu z sukcesami prowadzi działalność w zakresie krajowego i międzynarodowego transportu drogowego oraz spedycji krajowej i międzynarodowej. Nasi stali Klienci cenią w nas w szczególności umiejętne znalezienie właściwej proporcji pomiędzy jakością i ceną oferowanych usług.

Jako firma spedycyjna skutecznie realizujemy zlecenia naszych klientów współpracując z zaufanymi i sprawdzonymi przewoźnikami lokalnymi, jak również firmami transportowymi z terenu całej Europy.

W 2011 roku poszerzyliśmy zakres naszych usług o działalność transportową - dysponujemy własnym taborem, który obecnie składa się z dziewięciu ciągników siodłowych marki Scania i Mercedes (EURO 5 oraz EURO 6) z naczepami typu plandeka. Tabor jest regularnie powiększany i modernizowany.

Dysponujemy magazynem przeładunkowym o powierzchni 360 m2 oraz utwardzonym placem i sprzętem niezbędnym do przeładunku towarów.

Wszystkie środki transportu, którymi dysponujemy są przystosowane do przewozu towarów ADR oraz wyposażone w system GPS umożliwiający śledzenie aktualnej pozycji pojazdów.

Magazynowanie

Magazynowanie

GAMMA LOGISTICS zapewnia usługę, magazynowania i przeładunku towaru

Transport ciężkiego sprzętu

Transport ciężkiego sprzętu

Zapewniamy przewóz sprzętu wielkogabarytowego.

Transport na terenie UE

Transport na terenie UE

Dostarczamy towar do każdego miejsca na terenie UE

GAMMA LOGISTICS
87-800 Włocławek, ul. Barska 12J
adam.kramarski@gammalogistics.pl

Zadzwoń
+48 54 413 92 74